понеділок, 12 лютого 2018 р.

Безпека в Інтернеті


    Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Інтернет  – це необмежений ресурс, який може бути використаний як для навчання, так і для відпочинку та спілкування з друзями, він не має кордонів і відіграє важливу роль у житті. Сьогодні електронною павутиною користується кожен п'ятий українець. З кожним днем число користувачів Глобальної мережі збільшується.
    Проте, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для дітей.     З метою пропагування ідеї безпечного доступу дітей та молоді до Інтернет - ресурсів, ознайомлення батьків, вчителів з проблемою безпеки дітей в Інтернеті учні 8 класу обрали тему дитячого соціальнозначущого проекту - "Безпека в Інтернеті". 
   Обговоривши та проаналізувавши проблему, ми  вирішили провести соціальне  опитування учнів, батьків, вчителів та працівників Максимівського НВК.
Анкета соціального дослідження.




Немає коментарів:

Дописати коментар