20 лютого - День Героїв Небесної Сотні
19 лютого у 8 класі проведена година пам'яті "Герої не вмирають". Мета якої вшанувати пам'ять Героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.
Немає коментарів:
Дописати коментар