Прийшла весна, почала зеленіти трава, а на ній після зими залишилось багато сміття. А як хочеться щоб все навкруги було прибраним.
Учні НВК разом з учителями прибрали сільський парк. І все ніби ожило після робочих дитячих рук. Нехай квітне весна надворі і в душі кожного з нас.






