Блог учнів 9 класу Максимівського НВК

четвер, 5 квітня 2018 р.

 Участь здобувачів освіти 8 класу у проведенні круглого столу "Правила поводження з вибухонебезпечними предметами" для 5-11 класів, який відбувся 22 березня.



Опубліковано Блог учителя математики о 13:46 Немає коментарів:
Надіслати електронною поштоюОпублікувати в блозіПоділитися в XОпублікувати у FacebookПоділитися в Pinterest
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка
Підписатися на: Дописи (Atom)

Про мене

Блог учителя математики
Дивитися мій повний профіль

Архів блогу

  • ►  2019 (4)
    • ►  квітня (2)
    • ►  березня (2)
  • ▼  2018 (13)
    • ►  травня (1)
    • ▼  квітня (1)
      •  Участь здобувачів освіти 8 класу у проведенні кру...
    • ►  березня (2)
    • ►  лютого (6)
    • ►  січня (3)
  • ►  2017 (2)
    • ►  грудня (2)
Тема "Венеціанське вікно". На платформі Blogger.