понеділок, 15 квітня 2019 р.

Зробимо наше село чистим!



 Прийшла весна, почала зеленіти трава, а на ній після зими залишилось багато сміття. А як хочеться щоб все навкруги було прибраним. 
 Учні НВК разом з учителями прибрали сільський парк. І все ніби ожило після робочих дитячих рук. Нехай квітне весна надворі і в душі кожного з нас.





понеділок, 1 квітня 2019 р.

Година сілкування "Здорова людина - здорова нація"


    На годині спілкування, яка відбулася 1 квітня 2019 року, учні повторили такі  поняття, як «здоров'я», «здоровий спосіб життя»; визначили залежність здоров'я людини від соціальних, кліматичних умов, зовнішніх факторів, впливу шкідливих звичок. Діти зрозуміли, що  потрібно берегти своє здоров'я, як найдорожчий скарб, вести здоровий спосіб життя.