На годині спілкування, яка відбулася 1 квітня 2019 року, учні повторили такі поняття, як «здоров'я», «здоровий спосіб життя»; визначили залежність здоров'я людини від соціальних, кліматичних умов, зовнішніх факторів, впливу шкідливих звичок. Діти зрозуміли, що потрібно берегти своє здоров'я, як найдорожчий скарб, вести здоровий спосіб життя.


Немає коментарів:
Дописати коментар