1. На виховній годині "Гра власним життям" розглянули ряд ситуацій, що акцентували увагу на аморальності гри власним життям та небезпеці такої поведінки.
2. В нашому НВК проходив тиждень Німецької мови. Ми намагалися бути активними учасниками конкурсів, вікторин, ігор, які організувала вчитель німецької мови В.В. Лазоренко. Переглядали цікаві фільми німецькою мовою.
3. Наближається найромантичніше свято - День святого Валентина. В стінах НВК планується відбутися свято "Мелодія двох сердець". Ми активно готуємося до цього заходу. Хочеться, щоб свято пройшло цікаво і змістовною.

Немає коментарів:
Дописати коментар